Baza organizacji pozarządowych

Fundacja „Niewidzialna Ręka”

Monety 16
19-420 Kowale Oleckie Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Strona www: http://www.niewidzialnareka.org
Zobacz lokalizację na mapie

Zbigniew Terepko – prezes
Izabela Sobczak
Małgorzata Monkiewicz-Terepko

Fundacja „Niewidzialna Ręka” została powołana w celu rozpowszechniania różnych form kultury i sztuki, szczególnie na terenach wiejskich. Misją Fundacji jest ułatwienie wzajemnego poznania i integracji ludzi różnych narodowości i pochodzących z różnych środowisk. Fundacja buduje również świadomość narodową odkrywając przed ludźmi wcześniej niezauważane dobra ich ojczyzny. Niosąc przesłanie oświatowo- kulturalne „Niewidzialna Ręka” wyrównuje szanse i poziom między mieszkańcami miast i wsi.
Dodano: 2010-10-16 17:25:31    Odsłon: 93