ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W TARGACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Szanowni Państwo,

Centrum Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatu oleckiego do zaprezentowania się podczas Targów Organizacji Pozarządowych.

Targi są jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach projektu „Razem zrobimy więcej i lepiej” nr POKL.05.04.02-00-476/10 i mają charakter otwarty. Ich celem jest promocja organizacji pozarządowych z powiatu oleckiego oraz różnych przejawów aktywności społecznej, a także integracja sektora pozarządowego.

Termin targów: 24 listopada 2012 r.
Miejsce: Mazurski Dwór, Siejnik 1, 19-400 Olecko
Czas trwania: 8 godzin od 9.00 do 17.00

Już dziś możecie Państwo zgłosić swoją organizację do uczestnictwa w Targach, aby:

• zaprezentować się na stoisku wystawienniczym,
  • zorganizować pokaz, warsztat, spektakl, wykład, prezentację, happening lub inne wydarzenie.

Do udziału w Targach zapraszamy także przedstawicieli tych organizacji, którzy nie zechcą zaprezentować swoich dokonań, a chcieliby zapoznać się z działalnością czy wymienić się doświadczeniami z innymi organizacjami III sektora z terenu naszego powiatu.

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne bądź mailowe potwierdzenie udziału w Targach do dnia 12 listopada 2012 r.

Informacji nt. udziału w Targach udziela: Monika Chmielewska-Sujata,

• tel.: 87 520 21 59,

Prosimy o zapoznanie się z Programem Targów na stronie www.cop.fundacja.olecko.pl, który zostanie zamieszczony po 12 listopada 2012 r.

Organizatorami Targów Organizacji Pozarządowych z powiatu oleckiego są:

• Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej;
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO”.